Ons team

Maak kennis met ons team 

Naam: Luc Verhaeg

Functie: Bestuurder 

Email: Luc.verhaeg@duwel.be

Naam: Veerle Duwel 

Functie: Productie & schadebeheer 

Email: Veerle@duwel.be

Naam: Annick Duwel 

Functie: Productie 

Email: Annick@duwel.be

Naam: Ilse Termonia

Functie: Productie & schadebeheer

Email: Ilse@duwel.be

Naam: Luigi Cagnazzo

Functie: Productie & schadebeheer

Email: Luigi@duwel.be

Naam: Bart Henderix

Functie: Productie & schadebeheer

Email: Bart@duwel.be

Naam: Luc Martens

Functie: Productie & leven

Email: Luc.martens@duwel.be